Indianapolis WWETT’deki Standımızı Ziyaret Edin

WWETT Fuarı 2017 dün Indiana Kongre Merkezi’nde açıldı. PlugCo, olaydaki standlarını 6322 no’lu standında sergileyecek. Gelin ve kendiniz görün!

Su ve Atıksu Ekipmanları, Arıtma ve Nakliye Fuarı (WWETT) dün Indianapolis’teki Indiana Kongre Merkezinde açıldı. PlugCo, 22-25 Şubat tarihleri arasında Indiana Kongre Merkezi’nde 6322 no’lu standda sergilenecek.

PlugCo çevresel hizmet uzmanları WWETT 2017’deki standımızı ziyaret etmeye davet ediyor. Boru fişi, boru test fişi ve esnek paketleyici gibi ürünlerimizi sunuyoruz. Ekibimiz, ürünlerimiz hakkındaki her soruyu cevaplamak ve gereksinimlerinizi karşılamak için mümkün olan en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olmak için orada olacaktır.

WWETT, çevresel hizmet uzmanları için dünyanın en büyük yıllık ticaret fuarıdır.Fuar; su, atık su ve çevre hizmetleri endüstrisi ile ilgili en yeni ürünleri, teknolojileri ve bilgileri size sunuyor.Indianapolis WWETT’deki Standımızı Ziyaret Edin Indianapolis WWETT’deki Standımızı Ziyaret Edin Indianapolis WWETT’deki Standımızı Ziyaret Edin

24.02.2017

PlugCo

  Login or register to comment

Klübe Katıl gelişmelerden ilk senin haberin olsun.
Konuşma başlat
WhatsApp : +90 533 545 8197